Odsłonięcie medali w Alei Gwiazd Sportu 2015

Uroczystość odsłonięcia kolejnych medali w Alei Gwiazd Sportu jest najważniejszym punktem programu każdego festiwalu.

Tym razem repliki swoich medali odsłoniło pięciu sportowców.
Sandra Drabik – boks
Kajetan Broniewski – wioślarstwo
Marek Leśniewski – kolarstwo
Maciej Freimut -kajakarstwo
Piotr Gruszka – siatkówka

Zobacz też
Czytaj dalej

Zobacz również