Otwarcie lodowiska już w czwartek

Już w najbliższy czwartek 6 grudnia zostanie otwarte sztuczne lodowisko w Dziwnowie na terenie Orlika przy ulicy Dziwnej.  O godzinie 16:30 rozpocznie się „Mikołajek Rodzinny” impreza na która ma przybyć Święty Mikołaj.
W programie:
– wyścigi reniferów
– kuchnia pani Mikołajowej,
– mikołajowa jazda po lodzie,
– potrójny tulup Świętego Mikołaja,
– elfna fabryka ozdób świątecznych,
– konkursy i zabawy.

W ramach inwestycji na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Dziwnej zainstalowano lodowisko  o wymiarach 25m x 17m. Przy lodowisku będzie działała wypożyczalnia łyżew. Jest to pierwszy „Biały Orlik” w naszym powiecie. Koszt budowy obiektu to ponad 500 tys. zł z czego 50% stanowi dofinansowanie w ramach programu „Biały Orlik”.

Zobacz też
Czytaj dalej

Zobacz również

  • Zamykają lodowisko w Dziwnowie

    Gmina Dziwnów jako jedyna w okolicy dysponuje sztucznym lodowiskiem. Niestety od kilku lat działa ono coraz krócej. Zobacz teżWiosenne porządki w Gminie DziwnówSpotkanie z…

  • Zamykają lodowisko w Dziwnowie

    Sztuczne lodowisko w Dziwnowie cieszy się dużą popularnością. Niestety, niebawem zostanie zamknięcte. Zobacz teżWiosenne porządki w Gminie DziwnówSpotkanie z leśnikami w Łukęcinie w sprawie…