Urząd Morski ustawił nowe tablice informacyjne

Przy wejściach na plażę pojawiły się nowe tablice z przekrojem wydmy i roślinnością pasa technicznego. Kampania informacyjna Urzędu Morskiego w Szczecinie skierowana jest do turystów wypoczywających na naszym wybrzeżu. Od lat turyści niszczą wydmy i ich roślinność. Urzędnicy zmienili strategię i oprócz żółtych zakazów postanowili też informować. Kierunek dobry, może kiedyś uda się na tyle wyedukować społeczeństwo, że nawet znikną siatki ochronne przy wydmach – mówi pan Marek.

Zobacz też
Czytaj dalej

Zobacz również