W nocy temperatura spadnie do -15 stopni

Wczoraj wieczorem temperatura powietrza spadła do -7 stopni Celsjusza. Dzisiaj rano termometry wskazywały -10  a w nocy prognozuje się dalszy spadek temperatury do – 15 Kolejna noc przyniesie już ocieplenie. Przez weekend temperatury mają oscylować wokół +2. Dzisiejszy krajobraz jest za to bajkowy.  Na zdjęciu droga nad jeziorko.

Zobacz też
Czytaj dalej

Zobacz również