Oldboje zakończyli ligę

W niedzielę 18 marca br. w hali sportowo-widowiskowej odbyła się ostatnia kolejka Dziwnowskiej Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Oldbojów i tym samym zakończyła ona rozgrywki.

Bezkonkurencyjnie w rozgrywkach zwyciężyła drużyna KAPITANAT PORTU DZIWNÓW. Na kolejnych miejscach odpowiednio uplasowały
się następujące drużyny: SP „LEŚNIK-OLBOY” MIĘDZYZDROJE, „OLDBOJE” REWAL, oraz „OLDBOJE” MIĘDZYWODZIE. Najlepszym bramkarzem został
Krzysztof Przybyszewski, natomiast strzelcem Piotr Sałuda obaj z KAPITANATU PORTU DZIWNÓW. Wszystkim drużyną gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz też

Dziwnow.pl

Czytaj dalej

Zobacz również